Urządzenia RTV/AGD

Kody kreskowe
Firma Zielewicz zajmuje się realizacją usług dotyczących generowania kodów kreskowych. Kody kreskowe powstają o stworzony światowy system identyfikacji cen. Zielewicz to wieloletni pionier w tej dziedzinie w Polsce i w europie środkowej. Specjaliści pomogą Państwu w zarejestrowaniu swojego kodu kreskowego w odpowiednich urzędach oraz pomogą we wdrożeniu rozwiązań które umożliwia posługiwanie się kodami kreskowymi w Państwa codziennej pracy.
Drukarki kodów kreskowych
Zachęcamy Państwa do inwestycji w nowoczesne i niezawodne drukarki kodów kreskowych, które są w stanie wydrukować liczne dane zmienne i sprawdzą się w wielu różnorodnych firmach. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi parametrami, ich specyfikacjami technicznymi i wyboru tej, która będzie Państwu najbardziej odpowiadać.
Zlew granitowy
Znany ze swojej twardości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, stanowi świetne rozwiązanie, które może zostać wykorzystane w kuchni. Akryler oferuje Państwu zlew granitowy. Cena za tego typu produkt waha się w zależności od preferowanego modelu, a także rozmiaru, jedno, półtora lub dwukomorowego.
Serwis ppoż
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne systemy przeciwpożarowe, jakie wykonywane są w domach prywatnych, jak również innego typu budynkach naszych klientów. Znajdziecie u nas również możliwość serwisu urządzeń ppoż. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny!
owijarka do palet
Jeśli interesuje Cię najwyższej jakości armatura przemysłowa, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fenixsystems. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi profesjonalne Zasuwy i rozdzielacze Vortex,a także zasuwy nożowe dostępne w wielu wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami.
Wycinarki laserowe
Jeśli potrzebne są Państwu sprawdzone urządzenia, jakie służą do obróbki blach zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego asortymentu, w ramach którego znajdują się liczne wycinarki laserowe, jakie mają szerokie zastosowanie. Wycinarki laserowe, jakie Państwu oferujemy to nowoczesne rozwiązania polecane do intensywnych prac.
Czujniki tensometryczne
Code ID to przedsiębiorstwo produkujące doskonałe wagi z wykorzystaniem nowoczesnych i niezawodnych czujników tensometrycznych. W ofercie dostępne są np. wagi najazdowe, samochodowe i inne rozwiązania dla potrzeb naszych Klientów. Produkty wykorzystywane przez Code ID pochodzą z ofert firm Zemic, Keli czy Vishay.
Automatyka przemysłowa
Oferujemy najdoskonalsze na rynku separatory sygnałów pomiarowych, które sprawdzają się w różnego rodzaju działalnościach. Są to jedne z nowoczesnych osiągnięć techniki o bardzo prostym montażu i obsłudze. Jako doświadczona firma w branży automatyki przemysłowej zapewniamy szeroki wybór tych specjalistycznych wyrobów w przystępnych cenach dla każdego klienta.
monitorowanie sieci komputerowej
Zarówno dla użytku prywatnego, jak i komercyjnego nasza firma oferuje kompleksowe monitorowanie sieci komputerowej. Dzięki naszym usługom można m.in. skanować i weryfikować serwisy, skanować porty. Nasze narzędzia (np. Netwatch czy Wintools) pozwalają na oglądanie uruchomionych procesów i serwisów, oraz na dostęp do wszystkich wykresów i informacji.
Odciągi spalin
Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obróbką materiałów lub produkcją, może dochodzić do wydzielania niebezpiecznych dla zdrowia człowieka mieszanin gazów. Aby temu zapobiec stosuje się specjalistyczne odciągi spalin BOFA - niezastąpione w przemyśle. Eliminują one szkodliwe związki z otoczenia, w którym pracuje człowiek.
Koła zębate produkcja
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas z najlepszych materiałów koła zębate. Produkcja, jaka jest u nas wykonywana zapewnia Wam nie tylko szeroki wybór dostępnych modeli, ale także najbardziej atrakcyjne ceny. Znajdziecie u nas również rolki i moduły taśmowe.
Kontenery producent
Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku i od tego czasu współpracujemy z wieloma dostawcami z Polski i z zagranicy. Nasze kontenery są cenione chociażby w Niemczech, Holandii czy Francji. Jako producent sprzętu metalowego, spełniającego rygorystyczne normy bezpieczeństwa, rokrocznie wytwarzamy ponad 5000 modeli.
Uchwyty tokarskie
W naszym sklepie znajdziesz urządzenia trawersowe, które doskonale się sprawdzają zarówno w wielkich, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Nasze urządzenia bez problemu podnoszą i transportują stalowe bloki. W naszej ofercie posiadamy zarówno uchwyty tokarskie, chwytaki magnetyczne, imadła, stoły sinusowe i elektromagnesu.
Etykieciarka
Prezentujemy Państwu urządzenie przydatne w masowej produkcji i pakowaniu towarów. Dzięki niemu można nadrukować numery oraz daty - jest to tak zwana etykieciarka. Wykorzystać można urządzenie na wielu różnych materiałach - papierze, kartonie oraz folii. Z naszych usług korzystają producenci elektroniki, chemii oraz przetwórcy spożywczy. Obudowa maszyny jest zbudowana z aluminium. Moc urządzenia wynosi czterdzieści watów. Może pracować temperaturze aż do dwustu stopni Celsjusza. Udzielamy rocznej gwarancji.
Toczenie precyzyjne
Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę jest toczenie CNC. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną w dokładny i precyzyjny sposób wykonać moduły z tworzyw i materiałów bardzo trudnych w obróbce. Dysponując nowoczesnymi maszynami oraz rozbudowanym systemem ich sterowania jesteśmy w stanie maksymalnie zwiększyć efektywność i tempo produkcji przy jednoczesnym zadbaniu o pełną dokładność i precyzyjność modelowanych elementów składowych, które wykonujemy.
Produkcja kompensatorów tkaninowych
Zajmujemy się produkcją kompensatorów tkaninowych, stalowych i gumowych. Wykonujemy również uszczelnienia, do połączeń statycznych, termoizolacje (wełny, maty, płyty itp.), wkłady do filtrów. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania węzłów kompensacyjnych, montażu, inspekcji i serwisu. Kompensatory tkaninowe znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle energetycznym, chemicznym i petrochemicznym, cementowym i wapienniczym, hutniczym i innych.
Bizhub 227
Są niezbędne w biurach oraz specjalistycznych działalnościach, a w dzisiejszych czasach praktycznie nikt nie wyobraża sobie sytuacji, w której miałoby ich zabraknąć. Posiadamy w swoim asortymencie wielofunkcyjne urządzenie drukujące Bizhub 227, które jest w stanie powielać w ilościach masowych. Skorzystajcie państwo z sami i cieszcie się szybkością oraz jakością działania.
2016 © www.kkozle24.pl