Urządzenia RTV/AGD

Kody kreskowe
Firma Zielewicz zajmuje się realizacją usług dotyczących generowania kodów kreskowych. Kody kreskowe powstają o stworzony światowy system identyfikacji cen. Zielewicz to wieloletni pionier w tej dziedzinie w Polsce i w europie środkowej. Specjaliści pomogą Państwu w zarejestrowaniu swojego kodu kreskowego w odpowiednich urzędach oraz pomogą we wdrożeniu rozwiązań które umożliwia posługiwanie się kodami kreskowymi w Państwa codziennej pracy.
Drukarki kodów kreskowych
Zachęcamy Państwa do inwestycji w nowoczesne i niezawodne drukarki kodów kreskowych, które są w stanie wydrukować liczne dane zmienne i sprawdzą się w wielu różnorodnych firmach. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi parametrami, ich specyfikacjami technicznymi i wyboru tej, która będzie Państwu najbardziej odpowiadać.
Zlew granitowy
Znany ze swojej twardości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, stanowi świetne rozwiązanie, które może zostać wykorzystane w kuchni. Akryler oferuje Państwu zlew granitowy. Cena za tego typu produkt waha się w zależności od preferowanego modelu, a także rozmiaru, jedno, półtora lub dwukomorowego.
Serwis ppoż
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne systemy przeciwpożarowe, jakie wykonywane są w domach prywatnych, jak również innego typu budynkach naszych klientów. Znajdziecie u nas również możliwość serwisu urządzeń ppoż. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny!
zasuwy
Jeśli interesuje Cię najwyższej jakości armatura przemysłowa, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fenixsystems. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi profesjonalne Zasuwy i rozdzielacze Vortex,a także zasuwy nożowe dostępne w wielu wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami.
Wycinarki laserowe
Jeśli potrzebne są Państwu sprawdzone urządzenia, jakie służą do obróbki blach zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego asortymentu, w ramach którego znajdują się liczne wycinarki laserowe, jakie mają szerokie zastosowanie. Wycinarki laserowe, jakie Państwu oferujemy to nowoczesne rozwiązania polecane do intensywnych prac.
Czujniki tensometryczne
Code ID to przedsiębiorstwo produkujące doskonałe wagi z wykorzystaniem nowoczesnych i niezawodnych czujników tensometrycznych. W ofercie dostępne są np. wagi najazdowe, samochodowe i inne rozwiązania dla potrzeb naszych Klientów. Produkty wykorzystywane przez Code ID pochodzą z ofert firm Zemic, Keli czy Vishay.
2016 © www.kkozle24.pl