Porady i usługi dla firm

posadzki betonowe
Nasza firma oferuje najlepszej jakości posadzki betonowe, które z powodzeniem są wykorzystywane zarówno w biurach jak i w przemyśle. Dzięki naszej unikatowej technologii oraz doskonałej kadrze pracowników, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najlepsze posadzki na rynku. Wierzymy, że oferowanie najlepszych na rynku cen oraz doskonałej jakości produktu sprawia, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna. Cieszymy się, że nasze produkty zaczynają zdobywać również rynki zagraniczne. Zapraszamy więc do naszego sklepu oraz innych sklepów partnerskich na terenie kraju.
Automatyczny załadunek
Jeżeli chodzi o automatyczny załadunek, jesteśmy specjalistami w tej branży. Tworzymy innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom w usprawnieniu działalności ich firm. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza propozycja związana z automatycznym załadunkiem zyska Twoje zainteresowanie.
Oddymiające Psofix - Klapy
Oferowane przez nas klapy oddymiające pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie wybranych budynków. Systemy ochronne stanowią rozwiązania w sytuacjach zagrożenia życia czy zdrowia ludzkiego, jakie pojawić się mogą w danych obiektach. Z nami będziecie mogli wyposażyć wnętrza w skuteczne systemy przeciwpożarowe.
Prawo pracy
Jedną ze specjalizacji kancelarii jest prawo pracy. Świadczymy pomoc w zakresie zwolnień grupowych oraz wypłat odszkodowań, sporów wynikających z klauzul poufności oraz klauzul zakazu konkurencji, sporów o wynagrodzenia oraz ekwiwalenty, a także dochodzenia renty rodzinnej po zmarłym członku rodziny.
Skup kabli
Nasza działalność skupia się na gospodarowaniu odpadami przemysłowymi. Przyjmujemy materiały, które następnie poddajemy złożonym procesom recyklingu. Posiadamy wymagane pozwolenia do prowadzenie takich działań, jak skup kabli samochodowych, z których odzyskiwany jest metal nieżelazny. Złom pozyskujemy od klientów z całego kraju, a pozostałości po nim są przez nas utylizowane bądź odpowiednio przetwarzane.
Prawnik Białystok
Zadaniem naszej firmy jest pomoc klientom indywidualnym oraz podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Prawnik z Białegostoku udziela między innymi porad przedsiębiorstwom, które związane sąz ich działalnością i przepisami regulującymi ich pracę. Towarzyszymy również klientom podczas rozwodu i podziału majątku.
Licytacje komornicze Wielkopolska
Nasza firma organizuje na najwyższym poziomie licytacje komornicze. Wielkopolska to rejon, na którym działamy. Nasz komornik zawsze działa skutecznie i profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo różnego rodzaju nieruchomości i ruchomości, które podlegają licytacji. Zapraszamy do sprawdzenia!
Agencja ochrony
Zapraszamy do skorzystania z naszej wykwalifikowanej kadry zajmującej się bezpieczeństwem obiektów i znajdujących się na ich terenie osób i mienia. Jako agencja ochrony oferujemy pomoc doraźną i montaż systemów zabezpieczeń. W skład naszych usług wchodzi również mycie okien i sprzątanie biur, hali fabrycznych czy pomieszczeń gospodarczych.
Odpady elektroniczne
Specjalnością naszej firmy już od bardzo dawna są odpady elektroniczne. Odbieramy je od klientów, utylizujemy, bądź przeprowadzamy recykling. Działamy wyłącznie w oparciu o przepisy polskiego i europejskiego prawa. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem zawsze przebiega bezproblemowo i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu.
Doradztwo podatkowe
Kancelaria prawna Adwokat Antoniny Ogonowskiej świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego. W kręgu czynności znajdują się między innymi ekspertyzy i konsultacje, porady, wyjaśnienia, reprezentowanie klienta w postępowaniach kontrolnych, wewnętrzne audyty, analiza umów i transakcji, a także weryfikacja rozwiązań pod kątem najkorzystniejszego opodatkowania.
Skup opon do utylizacji
Wiele przedsiębiorstw, lub nawet osób prywatnych posiada na swoim terenie zalegające stare opony. Niektórzy nie wiedzą, co z nimi zrobić. Jednym z rozwiązań jest zlecenie odbioru opon firmie takiej jak nasza. Przyjeżdżamy po zużyte opony i przekazujemy je do recyklingu. W ten sposób stara guma nie stanowi już zagrożenia dla środowiska.
Wniosek o egzekucję
Wszczęcie postępowań na drodze sądowej to zadanie wymagające dopełnienia pewnych formalności. Konieczny jest bowiem wniosek o egzekucję, który może zostać złożony w formie pisemnej lub ustnej do protokołu przez wierzyciela bądź jego pełnomocnika. Dokument musi spełniać wymogi formalne pisma procesowego.
Notariusz Bielsko
Nasza kancelaria notarialna działa od listopada 1994 roku. Znajduje się przy ul. Barlickiego 23 w Bielsku-Białej. Jako profesjonalny notariusz zapewniam, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Jesteśmy doświadczonymi pracownikami kancelarii, którzy zawsze chętnie służą pomocą.
Notariusz cennik
Musisz skorzystać z pomocy specjalisty notariusza? Zastanawiasz się ile Cię to wyniesie, ile bierze za wykonanie swoich usług notariusz? Cennik jest dość spójny, jednakże dopuszczalne są zmiany cen w zależności od miejsca świadczenia usług. Nie jest dziwnym, że notariusz z dużego miasta może mieć wyższe stawki niż notariusz z mniejszej miejscowości. Zapraszamy do sprawdzenia cen na naszej stronie!
Rozwód Szczecin
Jednym z wyjątkowo nieprzyjemnych wydarzeń w życiu jest rozwód. Aby przejść przez niego możliwie najspokojniej, niejednokrotnie potrzebna jest pomoc prawnika. Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Ciasia podejmuje się prowadzenia spraw rozwodowych zarówno na terenie Szczecina, jak i całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.
2016 © www.kkozle24.pl