Sport i turystyka

Niezapomniane chwile w Norwegii
Nie byłem do końca przekonany czy Norwegia to dobry pomysł na wakacje. W końcu chłodno i niby daleko. Jednak po powrocie wszystkie te wątpliwości zostały rozwiane. Teraz jestem pewien, że wakacje w Norwegii to był strzał w dziesiątkę. Widoki są niesamowite, fiordy dają możliwość pełnego relaksu i niemal bezpośredniego kontaktu z przyrodą.
Wczasy odchudzające
Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Amitur, która organizuje dla swoich klientów niepowtarzalne turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Wiemy doskonale, że jest to miejsce, w którym najszybciej dochodzi się do pełni zdrowia i sprawności, a to z pewnością pozwala na poprawę samopoczucia. Zapraszamy.
Serwis narciarski Kraków
Uszkodzeniu uległ Wasz sprzęt, z którego korzystacie na stokach? Nasz serwis narciarski to pomoc ze strony fachowców, którzy pomogą odzyskać mu pełną sprawność oraz zaimpregnują go tak, by był przygotowany na następny sezon. Naprawy wykonujemy dla Państwa w atrakcyjnych cenach w naszym salonie w Krakowie.
http://sklep.folc.pl/kategoria-produktu/sporty-zimowe/narty/
Dostępna w naszej ofercie tanie narty oraz odzież i bielizna narciarska zapewniają pełen komfort podczas aktywnego wypoczynku wszystkim miłośnikom sportowych, zimowych szaleństw. Udostępniane przez nas artykuły odzieżowe są lekkie, ale jednocześnie, dzięki wykorzystaniu tzw. inteligentnych tkanin, zapewniają odpowiednią cyrkulację i chronią przed wyziębieniem.
Opaski kompresyjne
Jeśli poszukujecie Państwo sposobu na utrzymanie optymalnej temperatury swojego ciała podczas najróżniejszych aktywności fizycznych mających miejsce zimą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Triathlonista.com. Znajdziecie tutaj opaski kompresyjne, które pozwolą udoskonalić uzyskiwane rezultaty.
Sklep fitness Kraków
Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla profesjonalnych klubów sportowych przygotowaliśmy naszą ofertę. Znajdziecie w niej rozmaite akcesoria, wykorzystywane do uzyskiwania większej efektywności danego treningu. Oferowany przez nas sprzęt do fitnessu to rozwiązania, jakie sprawdzają się w siłowniach, ale także w domach prywatnych naszych klientów. Zapraszamy do firmy Kettler!
Ochraniacze motocykowe
Uwielbiacie Państwo jazdę na jednośladzie i rozglądacie się za asortymentem, który uczyni ją jeszcze przyjemniejszą? W zakresie działalności firmy Defender proponujemy Wam zróżnicowane akcesoria motocyklowe, w obręb których w chodzą między innymi takie elementy jak ubrania (obuwie, kombinezony, koszule), ochraniacze (stabilizatory czy nałokietniki) czy części.
2016 © www.kkozle24.pl