Sport i turystyka

Wczasy odchudzające
Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Amitur, która organizuje dla swoich klientów niepowtarzalne turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Wiemy doskonale, że jest to miejsce, w którym najszybciej dochodzi się do pełni zdrowia i sprawności, a to z pewnością pozwala na poprawę samopoczucia. Zapraszamy.
Opaski kompresyjne do biegania
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu dla triathlonistów. W naszym najnowszym katalogu znajdą Państwo nie tylko pianki, stroje startowe, odzież i skarpetki, ale też opaski kompresyjne. Są one wykonane z pierwszej klasy materiałów, zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza, które znacznie wspomagają sportowca w trakcie treningu lub zawodu. Polecamy modele na łydki, uda, a także całe nogawki. Z pewnością do gustu przypadnie Państwu też kolorystyka oraz ciekawe wzornictwo, motywujące do dalszego wysiłku.
Rowery Gorzów
Polecamy Państwu serdecznie profesjonalne rowery marki SCOTT. Profesjonalny sklep rowerowy SCOTT Gorzów Wlkp. to gwarancja doskonałej oferty i najlepszych cen. Polecamy modele różniące się od siebie gabarytami, designem, parametrami, a także osiągami i wykorzystanymi materiałami do produkcji ram, kierownicy, czy siodełka. Zapraszamy!
Treningi piłkarskie
Akademia futbolu, która w ostatnim czasie mocno rozwinęła swoją działalność, oferuje treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Nasi specjaliści od wychowania, techniki i strategii futbolowej zajmują się młodzieżą w różnym wieku, ucząc ją sportowej rywalizacji i przekazując całą swoją wiedzę trenerską. Jeżeli marzysz o tym, aby stać się profesjonalistą i zagrać w wielkim klubie, dołącz do naszego grona, a na pewno nauczysz się wielu nowych rzeczy. Organizujemy także obozy piłkarskie i półkolonie.
Rowery miejskie Tander
W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprzęt dla dzieci, a także dla dorosłych. W naszym asortymencie mamy m.in. rowery miejskie Tander, które nie tylko wyróżniają się niezwykle estetyczną kolorystyką i designem, ale i są bardzo wygodne. Jednym z zastosowanych rozwiązań jest m.in. 3-biegowa przerzutka planetarna Neux 3.
Dresy treningowe
Aby twój zespół mógł wyróżniać się wśród innych i by członkowie zespołu wyglądali jak profesjonaliści, Nasz sklep proponuje dresy treningowe o różnej kolorystyce. Koszulki i spodenki wykonane są z doskonałych materiałów wchłaniających pot, dzięki czemu nadają się do wyczynowego uprawiania sportu przez kobiety i mężczyzn. W ofercie odnajdą Państwo również dresy treningowe.
2016 © www.kkozle24.pl