Prawo i pieniądze

Restrukturyzacja
Dziś przyjmuje się między innymi, że bez procedury tej nie może we właściwy sposób zostać przeprowadzona żadna restrukturyzacja przedsiębiorstwa ani przygotowanie odpowiadającego jego potrzebom programu naprawczego. Sama restrukturyzacja jest w ekonomii rozumiana jako zmiany o gwałtownym charakterze dotykające aktywów, pasywów, a także organizacji samej firmy przyczyniające się do wzrostu wartości przedsiębiorstwa poddanego takim zabiegom. Wśród czterech typów restrukturyzacji w Polsce ciągle jeszcze największe znaczenie ma restrukturyzacja naprawcza związana ze zmianami, które mają ustabilizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Komornik Słubice
Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski, przyjmuje interesantów w swojej kancelarii komorniczej, mieszącej się w Słubicach, w sprawach dotyczących wniesienia postępowania egzekucyjnego pieniężnego i niepieniężnego wobec dłużników. Kancelaria organizuje licytacje ruchomości i nieruchomości.
Wycena nieruchomości Kraków
Zadaniem kancelarii rzeczoznawcy majątkowego jest wycena budynków oraz gruntów, wraz z przynależnym do nich wyposażeniem, stanem technicznym oraz położeniem. Firma prawna, o której mówimy, działa na terenie Krakowa. Stworzenie takiego operatu szacunkowego jest konieczne w sytuacji postępowanie ubezpieczeniowego oraz wywłaszczeniowego.
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/o-kancelariach.html
Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski reprezentuje klientów w sprawach karnych, karno-skarbowych i gospodarczych. Również w postępowaniach międzynarodowych, jak na przykład sprawy objęte Europejskim Nakazem Aresztowania.
obsługa księgowa firm Bytom
Nasze biuro rachunkowe z oddziałem w Bytomiu oraz Krakowie wspiera przedsiębiorców z różnych branż. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa księgowa firm, ale mogą Państwo skorzystać także z wybranych usług. Oferujemy prowadzenie KPiR, sporządzanie deklaracji podatkowych, list płac, a także wsparcie przy zakładaniu spółki.
Szkody górnicze odszkodowania
Dochodzenie roszczeń od kopalni to główny obszar naszej działalności. Doskonale wiemy, jakie skutki mogą nieść ze sobą szkody górnicze. Odszkodowania, które pomagamy uzyskać, mogą być związane na przykład ze zniszczeniem budynku czy plonów. Zajmujemy się także sprawami przedawnionymi i oferujemy swoje doradztwo.
Biuro rachunkowe Gorzów
Nasze biuro rachunkowe mieści się w Gorzowie. To dogodne miejsce dla wielu Klientów, co sprawia, że współpracę z nami podjęła do tej pory duża liczba osób. Zajmujemy się obsługą działu kadr i płac, prowadzimy akta pracowników. Obliczamy koszty, prowadzimy księgi, opracowujemy dla Państwa raporty oraz deklaracje podatkowe każdego typu.
Usługi księgowe Wrocław
Zapraszamy do naszego biura rachunkowego we Wrocławiu. Świadczymy usługi księgowe skierowane do przedsiębiorców zarówno małych, jak i dużych firm. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem: podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rejestrów zakupów i sprzedaży oraz ewidencji wyposażenia oraz środków trwałych.
Wirtualne biuro
Jesteśmy doskonale zorientowani w tym, czego oczekują przedsiębiorcy i potrafimy im to dostarczyć. Oferowane przez nas wirtualne biuro to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji biznesowej lub szkolenia dla swoich pracowników. Lista możliwości jest naprawdę szeroka. Sprawdź pełną ofertę frimy Dostępne Spółki już teraz!
Tani kurier krajowy
Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji zlecenia i jednocześnie nie bez znaczenia pozostają koszty, to bez wątpienia zadowolą Cię usługi taniego kuriera krajowego, czyli propozycja złożona przez naszą firmę. Niezależnie od tego gdzie i w jakiej wielkości pragniesz przesłać paczkę - my się zajmiemy jej terminowym dostarczeniem.
2016 © www.kkozle24.pl