Prawo i pieniądze

Restrukturyzacja
Dziś przyjmuje się między innymi, że bez procedury tej nie może we właściwy sposób zostać przeprowadzona żadna restrukturyzacja przedsiębiorstwa ani przygotowanie odpowiadającego jego potrzebom programu naprawczego. Sama restrukturyzacja jest w ekonomii rozumiana jako zmiany o gwałtownym charakterze dotykające aktywów, pasywów, a także organizacji samej firmy przyczyniające się do wzrostu wartości przedsiębiorstwa poddanego takim zabiegom. Wśród czterech typów restrukturyzacji w Polsce ciągle jeszcze największe znaczenie ma restrukturyzacja naprawcza związana ze zmianami, które mają ustabilizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Komornik Słubice
Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski, przyjmuje interesantów w swojej kancelarii komorniczej, mieszącej się w Słubicach, w sprawach dotyczących wniesienia postępowania egzekucyjnego pieniężnego i niepieniężnego wobec dłużników. Kancelaria organizuje licytacje ruchomości i nieruchomości.
O naszych kancelariach
Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski reprezentuje klientów w sprawach karnych, karno-skarbowych i gospodarczych. Również w postępowaniach międzynarodowych, jak na przykład sprawy objęte Europejskim Nakazem Aresztowania.
Wirtualne biuro
Jesteśmy doskonale zorientowani w tym, czego oczekują przedsiębiorcy i potrafimy im to dostarczyć. Oferowane przez nas wirtualne biuro to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji biznesowej lub szkolenia dla swoich pracowników. Lista możliwości jest naprawdę szeroka. Sprawdź pełną ofertę frimy Dostępne Spółki już teraz!
Pomoc de minimis
Unia Europejska zapewnia przedsiębiorcom różne programy, które mogą być dla nich wsparciem w rozwoju własnego biznesu z sektora MŚP. Maksymalna wartość dofinansowania dla jednego podmiotu jest jednak ściśle określona zarówno pod względem kwoty, jak i czasu, w którym można je otrzymać. Pomoc de minimis została szerzej opisana na podanej stronie internetowej.
Kancelaria adwokacka Warszawa
Potrzebna Ci kancelaria adwokacka? W Warszawie znajdziesz wiele prawników, jednak jeśli chodzi o prawo, to najlepiej korzystać z usług najlepszych mecenasów. Mamy przyjemność polecić Państwu nasze usługi z prawdziwego zdarzenia świadczone z sukcesami przez doświadczonych prawników. Prowadzimy obsługę prawną firm, porady prawne oraz prowadzenie spraw karnych. Zapraszamy do nas.
kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa Warszawa
Dla przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na optymalizacji kosztowej i podatkowej, przygotowaliśmy ofertę outsourcingową. Usługą, jaką proponujemy szczególnie niewielkim podmiotom, jest kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa. Współpracujemy z klientami z Warszawy, aglomeracji oraz najbliższych okolic.
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
Specjalizacją naszego licencjonowanego biura rachunkowego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa finansowa różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Naszym klientom oferujemy takie usługi księgowe, jak m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy też obsługę kadrowo-płacową.
Obsługa bhp Kraków
Nasza krakowska firma zajmuje się profesjonalną obsługą BHP firm oraz instytucji, zapewniając organizowanie szkoleń, tworzenie dokumentacji, a także zaopatrywanie w różnego rodzaju odzież roboczą. Posiadamy niezbędne uprawnienia, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy wiedzą, którą chętnie przekazujemy.
Tonery zamienniki
Nasza bogata oferta jest w stanie zaskoczyć wszystkich potencjalnych klientów, którzy szukają tanich rozwiązań. Tonery zamienniki i inne materiały eksploatacyjne dostępne w naszym sklepie są zawsze odpowiednio opisane i przygotowane do wysyłki do klientów. Znajdziecie u nas równie nowe i poleasingowe urządzenia drukujące.
Profesjonalne niszczenie dokumentacji
Jeżeli pragną państwo podjąć się profesjonalnego niszczenia dokumentacji biurowej, to zachęcamy do skorzystania z usług firmy Archivo. Mamy odpowiedni sprzęt oraz uprawnienia do likwidowania dokumentów objętych najwyższym stopniem tajności. Pragniemy naszymi działaniami zapewnić państwu pełną dyskrecję, dlatego też, na państwa wyraźne życzenie, nagrywamy filmik potwierdzający prawidłowy przebieg i pełne wykonanie zlecenia. Dodatkowo pragniemy również zaznaczyć, iż nasze działania nie są szkodliwe dla środowiska.
Adwokat
Kancelaria przeanalizuje Twoje zobowiązania dotyczące pożyczki, najmu, dożywocia czy też sprzedaży nieruchomości. Adwokat wesprzeć może w sprawach związanych z kredytami frankowymi, a także błędami medycznymi czy też upadłości konsumenckiej. Dodatkowo, także rozwodami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
GMP
Odkryj moc sprawdzonych procedur z GMP! Nasza firma to prawdziwi mistrzowie Good Manufacturing Practice, oferując rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, wysoką jakość i zgodność z regulacjami. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawią, że każdy proces produkcyjny stanie się bezbłędny i zgodny z najwyższymi standardami. Z nami nie musisz martwić się o jakość — system dobrej praktyki produkcyjnej to nasza specjalność! Wesprzyj swój biznes naszym doświadczeniem i wszechstronną wiedzą. Postaw na jakość, bezpieczeństwo i pewność, że zrobione jest to dobrze.
Skup biżuterii
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług skupu biżuterii srebrnej i złotej. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odkupem wszelkiego rodzaju biżuterii, od subtelnych srebrnych naszyjników po lśniące złote pierścionki. Dzięki naszej ekspertyzie i uczciwym cenom możesz z łatwością pozbyć się niechcianych ozdób, otrzymując za nie atrakcyjne wynagrodzenie. Dbamy o satysfakcję każdego klienta, oferując szybką i bezpieczną transakcję. Zaufaj nam i odśwież swoją kolekcję biżuterii już dziś. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wycenie i sprzedaży Twoich skarbów.
2016 © www.kkozle24.pl