Prawo i pieniądze

Restrukturyzacja
Dziś przyjmuje się między innymi, że bez procedury tej nie może we właściwy sposób zostać przeprowadzona żadna restrukturyzacja przedsiębiorstwa ani przygotowanie odpowiadającego jego potrzebom programu naprawczego. Sama restrukturyzacja jest w ekonomii rozumiana jako zmiany o gwałtownym charakterze dotykające aktywów, pasywów, a także organizacji samej firmy przyczyniające się do wzrostu wartości przedsiębiorstwa poddanego takim zabiegom. Wśród czterech typów restrukturyzacji w Polsce ciągle jeszcze największe znaczenie ma restrukturyzacja naprawcza związana ze zmianami, które mają ustabilizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Komornik Słubice
Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski, przyjmuje interesantów w swojej kancelarii komorniczej, mieszącej się w Słubicach, w sprawach dotyczących wniesienia postępowania egzekucyjnego pieniężnego i niepieniężnego wobec dłużników. Kancelaria organizuje licytacje ruchomości i nieruchomości.
O naszych kancelariach
Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski reprezentuje klientów w sprawach karnych, karno-skarbowych i gospodarczych. Również w postępowaniach międzynarodowych, jak na przykład sprawy objęte Europejskim Nakazem Aresztowania.
Wirtualne biuro
Jesteśmy doskonale zorientowani w tym, czego oczekują przedsiębiorcy i potrafimy im to dostarczyć. Oferowane przez nas wirtualne biuro to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji biznesowej lub szkolenia dla swoich pracowników. Lista możliwości jest naprawdę szeroka. Sprawdź pełną ofertę frimy Dostępne Spółki już teraz!
Biura rachunkowe
Pełną obsługę księgową i finansową przedsiębiorstwa teraz możesz zlecić w jednym miejscu - MirJan w Białymstoku. Jest to biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy księgi handlowe oraz przychodów i rozchodów. Rozliczamy ryczałt ewidencjonowany dla firm i zajmujemy się podatkami. Oprócz tego można nam powierzyć obsługę kadrowo-płacową oraz dokonywanie rozliczeń z ZUS. Nasi specjaliści zajmują się pisaniem biznesplanów oraz działaniami związanymi z dokonywaniem przekształceń czy fuzji.
Drukowanie Warszawa
Dobra reklama gwarantuje sukces większości firm i przedsiębiorstw. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie działań marketingowych, dostosowanych do danej branży. Unobrand w Warszawie zajmuje się drukiem i profesjonalnymi ręcznymi usługami poligraficznymi. Wśród nich znajdują się między innymi tworzenie plakatów, broszur i ulotek. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, dlatego przyjmujemy także zamówienia specyficzne, wymagające większego wkładu pracy. Oferujemy Państwu jakość w przystępnej cenie.
Pomoc de minimis
Unia Europejska zapewnia przedsiębiorcom różne programy, które mogą być dla nich wsparciem w rozwoju własnego biznesu z sektora MŚP. Maksymalna wartość dofinansowania dla jednego podmiotu jest jednak ściśle określona zarówno pod względem kwoty, jak i czasu, w którym można je otrzymać. Pomoc de minimis została szerzej opisana na podanej stronie internetowej.
Pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz
Wielu przedsiębiorców szuka możliwości poszerzenia kadry w swojej firmie. Zaufaniem w ostatnich latach cieszą się pracownicy z Ukrainy, którzy z entuzjazmem zapatrują się na zdobywanie doświadczenia w naszym kraju. Właścicielom firm z Bydgoszczy i okolic udostępniamy bazę osób ze wschodu, które chętne są do podjęcia działań zarobkowych w stolicy Kujawsko-Pomorskiego.
Umowa przez agencję pracy
Proces rekrutacji w wielu branżach przebiega wieloetapowo, dlatego bardzo trudno jest szybko znaleźć interesującą nas posadę. Umowa przez agencję pracy ma tę zaletę, że nie trzeba prowadzić poszukiwań samodzielnie. Pasujące oferty zostają przedstawione przez przedstawicieli, którzy dopasowują je do klienta.
Kancelaria adwokacka Warszawa
Potrzebna Ci kancelaria adwokacka? W Warszawie znajdziesz wiele prawników, jednak jeśli chodzi o prawo, to najlepiej korzystać z usług najlepszych mecenasów. Mamy przyjemność polecić Państwu nasze usługi z prawdziwego zdarzenia świadczone z sukcesami przez doświadczonych prawników. Prowadzimy obsługę prawną firm, porady prawne oraz prowadzenie spraw karnych. Zapraszamy do nas.
Biuro rachunkowe
Przeprowadzane przez nas działania, związane z księgami i finansami, cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na rynku. Jako łódzkie biuro rachunkowe jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom nawet w najtrudniejszych dziedzinach ekonomii. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego, kto skorzysta z naszych usług!
kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa Warszawa
Dla przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na optymalizacji kosztowej i podatkowej, przygotowaliśmy ofertę outsourcingową. Usługą, jaką proponujemy szczególnie niewielkim podmiotom, jest kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa. Współpracujemy z klientami z Warszawy, aglomeracji oraz najbliższych okolic.
Agencja Celna Ciechanów
Agencja celna z Ciechanowa zajmie się obsługą klientów zagranicznych. Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu małych firm, jak i dużych biznesów. Doskonale znamy specyfikę urzędów i instytucji kontrolnych oraz ich wymagania. Pomagamy klientom w obrocie towaru poza granicami naszego kraju.
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
Specjalizacją naszego licencjonowanego biura rachunkowego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa finansowa różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Naszym klientom oferujemy takie usługi księgowe, jak m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy też obsługę kadrowo-płacową.
2016 © www.kkozle24.pl