Prawo i pieniądze

Restrukturyzacja
Dziś przyjmuje się między innymi, że bez procedury tej nie może we właściwy sposób zostać przeprowadzona żadna restrukturyzacja przedsiębiorstwa ani przygotowanie odpowiadającego jego potrzebom programu naprawczego. Sama restrukturyzacja jest w ekonomii rozumiana jako zmiany o gwałtownym charakterze dotykające aktywów, pasywów, a także organizacji samej firmy przyczyniające się do wzrostu wartości przedsiębiorstwa poddanego takim zabiegom. Wśród czterech typów restrukturyzacji w Polsce ciągle jeszcze największe znaczenie ma restrukturyzacja naprawcza związana ze zmianami, które mają ustabilizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Komornik Słubice
Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski, przyjmuje interesantów w swojej kancelarii komorniczej, mieszącej się w Słubicach, w sprawach dotyczących wniesienia postępowania egzekucyjnego pieniężnego i niepieniężnego wobec dłużników. Kancelaria organizuje licytacje ruchomości i nieruchomości.
Wycena nieruchomości Kraków
Zadaniem kancelarii rzeczoznawcy majątkowego jest wycena budynków oraz gruntów, wraz z przynależnym do nich wyposażeniem, stanem technicznym oraz położeniem. Firma prawna, o której mówimy, działa na terenie Krakowa. Stworzenie takiego operatu szacunkowego jest konieczne w sytuacji postępowanie ubezpieczeniowego oraz wywłaszczeniowego.
O naszych kancelariach
Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski reprezentuje klientów w sprawach karnych, karno-skarbowych i gospodarczych. Również w postępowaniach międzynarodowych, jak na przykład sprawy objęte Europejskim Nakazem Aresztowania.
obsługa księgowa firm Bytom
Nasze biuro rachunkowe z oddziałem w Bytomiu oraz Krakowie wspiera przedsiębiorców z różnych branż. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa księgowa firm, ale mogą Państwo skorzystać także z wybranych usług. Oferujemy prowadzenie KPiR, sporządzanie deklaracji podatkowych, list płac, a także wsparcie przy zakładaniu spółki.
Wirtualne biuro
Jesteśmy doskonale zorientowani w tym, czego oczekują przedsiębiorcy i potrafimy im to dostarczyć. Oferowane przez nas wirtualne biuro to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji biznesowej lub szkolenia dla swoich pracowników. Lista możliwości jest naprawdę szeroka. Sprawdź pełną ofertę frimy Dostępne Spółki już teraz!
Biura rachunkowe
Pełną obsługę księgową i finansową przedsiębiorstwa teraz możesz zlecić w jednym miejscu - MirJan w Białymstoku. Jest to biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy księgi handlowe oraz przychodów i rozchodów. Rozliczamy ryczałt ewidencjonowany dla firm i zajmujemy się podatkami. Oprócz tego można nam powierzyć obsługę kadrowo-płacową oraz dokonywanie rozliczeń z ZUS. Nasi specjaliści zajmują się pisaniem biznesplanów oraz działaniami związanymi z dokonywaniem przekształceń czy fuzji.
Przestrzeń coworkingowa
Specjalizujemy się w tworzeniu dla firm przestrzeni coworkingowej do efektywnej pracy zespołowej. W naszym Business Lab stworzymy dla Was wirtualny adres oraz wynajmiemy realne pomieszczenia, w których możliwa będzie praca w nowoczesnym i komfortowym otoczeniu. Umożliwiamy wypożyczenie gabinetów i pokojów na godziny, zarówno zorganizowanym zespołom, jak i freelancerom. Możemy także podpisać umowę na wynajem nawet na 3 lub 4 miesiące. Zapewniamy, że znajdziecie tam warunki, które zadowolą nie tylko Was, ale także Waszych partnerów biznesowych i klientów.
Drukowanie Warszawa
Dobra reklama gwarantuje sukces większości firm i przedsiębiorstw. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie działań marketingowych, dostosowanych do danej branży. Unobrand w Warszawie zajmuje się drukiem i profesjonalnymi ręcznymi usługami poligraficznymi. Wśród nich znajdują się między innymi tworzenie plakatów, broszur i ulotek. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, dlatego przyjmujemy także zamówienia specyficzne, wymagające większego wkładu pracy. Oferujemy Państwu jakość w przystępnej cenie.
Biuro tłumaczeń
Potrzebny Ci ktoś, kto przełoży tekst w obcym języku na polski lub odwrotnie? Zależy Ci na poufności i ochronie swoich informacji? Biuro tłumaczeń Perfect Lingua w Poznaniu poradzi sobie z każdym zadaniem w większości europejskich języków. Chcesz mieć pewność, że interesujący Cię dokument prawny, instrukcja techniczna czy publikacja naukowa będzie wiernym odzwierciedleniem oryginału? Nasi wyspecjalizowani translatorzy zadbają nie tylko o jakość treści, ale także o dobór fachowego słownictwa i poprawność gramatyczną.
Biuro rachunkowe Wrocław
Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty na usługi księgowe, jaką przedstawia nasze biuro rachunkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj realizujemy zlecenia dla naszych klientów. Posiadamy wielu stałych klientów, a także wciąż pozyskujemy nowych. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.
Sprzątanie biur
Kiedy potrzeba wezwać ekspertów od usuwania brudu, kurzu i zanieczyszczeń, postaw na nasz energiczny i wykwalifikowany personel. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur i innych powierzchni biznesowych na terenie Krakowa i okolic. W ramach świadczonych usług porządkowych konserwujemy także sprzęty.
2016 © www.kkozle24.pl