Prawo i pieniądze

Restrukturyzacja
Dziś przyjmuje się między innymi, że bez procedury tej nie może we właściwy sposób zostać przeprowadzona żadna restrukturyzacja przedsiębiorstwa ani przygotowanie odpowiadającego jego potrzebom programu naprawczego. Sama restrukturyzacja jest w ekonomii rozumiana jako zmiany o gwałtownym charakterze dotykające aktywów, pasywów, a także organizacji samej firmy przyczyniające się do wzrostu wartości przedsiębiorstwa poddanego takim zabiegom. Wśród czterech typów restrukturyzacji w Polsce ciągle jeszcze największe znaczenie ma restrukturyzacja naprawcza związana ze zmianami, które mają ustabilizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Komornik Słubice
Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, Cezary Grzelewski, przyjmuje interesantów w swojej kancelarii komorniczej, mieszącej się w Słubicach, w sprawach dotyczących wniesienia postępowania egzekucyjnego pieniężnego i niepieniężnego wobec dłużników. Kancelaria organizuje licytacje ruchomości i nieruchomości.
O naszych kancelariach
Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski reprezentuje klientów w sprawach karnych, karno-skarbowych i gospodarczych. Również w postępowaniach międzynarodowych, jak na przykład sprawy objęte Europejskim Nakazem Aresztowania.
Wirtualne biuro
Jesteśmy doskonale zorientowani w tym, czego oczekują przedsiębiorcy i potrafimy im to dostarczyć. Oferowane przez nas wirtualne biuro to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji biznesowej lub szkolenia dla swoich pracowników. Lista możliwości jest naprawdę szeroka. Sprawdź pełną ofertę frimy Dostępne Spółki już teraz!
Drukowanie Warszawa
Dobra reklama gwarantuje sukces większości firm i przedsiębiorstw. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie działań marketingowych, dostosowanych do danej branży. Unobrand w Warszawie zajmuje się drukiem i profesjonalnymi ręcznymi usługami poligraficznymi. Wśród nich znajdują się między innymi tworzenie plakatów, broszur i ulotek. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, dlatego przyjmujemy także zamówienia specyficzne, wymagające większego wkładu pracy. Oferujemy Państwu jakość w przystępnej cenie.
Pomoc de minimis
Unia Europejska zapewnia przedsiębiorcom różne programy, które mogą być dla nich wsparciem w rozwoju własnego biznesu z sektora MŚP. Maksymalna wartość dofinansowania dla jednego podmiotu jest jednak ściśle określona zarówno pod względem kwoty, jak i czasu, w którym można je otrzymać. Pomoc de minimis została szerzej opisana na podanej stronie internetowej.
Kancelaria adwokacka Warszawa
Potrzebna Ci kancelaria adwokacka? W Warszawie znajdziesz wiele prawników, jednak jeśli chodzi o prawo, to najlepiej korzystać z usług najlepszych mecenasów. Mamy przyjemność polecić Państwu nasze usługi z prawdziwego zdarzenia świadczone z sukcesami przez doświadczonych prawników. Prowadzimy obsługę prawną firm, porady prawne oraz prowadzenie spraw karnych. Zapraszamy do nas.
kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa Warszawa
Dla przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na optymalizacji kosztowej i podatkowej, przygotowaliśmy ofertę outsourcingową. Usługą, jaką proponujemy szczególnie niewielkim podmiotom, jest kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa. Współpracujemy z klientami z Warszawy, aglomeracji oraz najbliższych okolic.
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
Specjalizacją naszego licencjonowanego biura rachunkowego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa finansowa różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Naszym klientom oferujemy takie usługi księgowe, jak m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy też obsługę kadrowo-płacową.
Obsługa bhp Kraków
Nasza krakowska firma zajmuje się profesjonalną obsługą BHP firm oraz instytucji, zapewniając organizowanie szkoleń, tworzenie dokumentacji, a także zaopatrywanie w różnego rodzaju odzież roboczą. Posiadamy niezbędne uprawnienia, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy wiedzą, którą chętnie przekazujemy.
Toczenie CNC
Jeżeli interesuje Cię frezowanie CNC i chcesz powierzyć to zadanie sprawdzonej i solidnej ekipie, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasi wykonawcy to specjaliści w swojej branży zapewniamy klientom szybko, tanio i rzetelnie realizowane usługi przemysłowe, polegające na skrawaniu czy toczeniu materiałów. Nasi klienci zajmują się obróbką aluminium, drewna, sklejki itd.
Szkolenia dla kierowników
Delta Consulting - zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń takich jak: szkolenia dla kierowników, szkolenia menadżerskie, sposoby radzenia sobie ze stresem i wiele innych. Nasze szkolenia dla kierowników to rozwiązanie doskonałe dla firm handlowych, które chcą stworzyć niezawodny dział. Nasze szkolenia doskonale przygotują każdego kierownika do pracy w takim dziale.
Tonery zamienniki
Nasza bogata oferta jest w stanie zaskoczyć wszystkich potencjalnych klientów, którzy szukają tanich rozwiązań. Tonery zamienniki i inne materiały eksploatacyjne dostępne w naszym sklepie są zawsze odpowiednio opisane i przygotowane do wysyłki do klientów. Znajdziecie u nas równie nowe i poleasingowe urządzenia drukujące.
Customer Experience
Każdy klient, który korzysta z usług danej firmy, pragnie poczuć się wyjątkowo i doceniony. Właśnie dlatego, ważnym elementem w biznesie jest Customer Experience, czyli doświadczenie klienta. Celem jest nie tylko sprzedaż produktów czy usług, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji z klientami, która pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Dobre doświadczenie klienta to nie tylko miła obsługa, ale również szerokie spektrum innowacyjnych rozwiązań, możliwość łatwego kontaktu z firmą oraz szybka i skuteczna reakcja na zgłoszenia klientów. W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego warto zainwestować w doskonalenie Customer Experience.
Profesjonalne niszczenie dokumentacji
Jeżeli pragną państwo podjąć się profesjonalnego niszczenia dokumentacji biurowej, to zachęcamy do skorzystania z usług firmy Archivo. Mamy odpowiedni sprzęt oraz uprawnienia do likwidowania dokumentów objętych najwyższym stopniem tajności. Pragniemy naszymi działaniami zapewnić państwu pełną dyskrecję, dlatego też, na państwa wyraźne życzenie, nagrywamy filmik potwierdzający prawidłowy przebieg i pełne wykonanie zlecenia. Dodatkowo pragniemy również zaznaczyć, iż nasze działania nie są szkodliwe dla środowiska.
2016 © www.kkozle24.pl